Profil 

Anglický jazyk jsem studovala na Státní jazykové škole (státní zkouška z AJ), v zahraničí ve Velké Británii na Hendon College of London (FCE, FAE) a na zahraničním pobytu v Kanadě. Od roku 2000 - 2005 jsem vyučovala AJ na základních školách, kurzy konverzace při středních školách, na jazykové škole v Jindřichově Hradci a pro několik jazykových agentur ve firmách. Od roku 2005 vyučuji AJ soukromě. Výuku zaměřuji především na využití aktivní angličtiny. V případě připravných kurzů na zkoušky/maturitu je výuka zaměřená více na gramatiku, poslechové dovednosti a psaní, dle specifikace zkoušky. Kurzy obchodní AJ jsou zaměřeny na aktivní komunikační dovednosti, korespondenci - emaily, poslechové dovednosti a správné použití gramatiky.

Zkušenosti s výukou obchodní AJ od roku 2002: GE Money Bank, Hospodářská komora v Jindřichově Hradci, Waldviertler Sparkasse, Česká spořitelna, a.s., CZ Carbon, Dioss Nýřany, Streicher Plzeň, Loco Design, Autovia.

Jako průvodce cestuji zejména do Velké Británie a Irska.

Vedu kurzy keramiky pro děti i dospělé od roku 1999. 

V létě pořádám letní kurzy AJ a keramiky pro děti.

Vyrábím repliky keramiky dle zadání. Reference: ZČU Plzeň, Západočeské muzeum v Plzni, Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích.