Kurzy AJ pro děti           

Pro 2-4 leté děti:

Děti se učí angličtinu zábavnou formou, vybarvují, poznávají věci nebo zvířátka na obrázcích, zpívají, poslouchají písničky, pomocí pohybových aktivit, tvoří si malé pexeso z vlastních vybarvených obrázků, hrají jednoduché stolní hry. Pro tyto malé děti neexistují vhodné výukové učebnice, veškeré materiály připravuji sama. Pokud budete chtít můžete se zúčastnit několika hodin s Vaší ratolestí, ale po čase se osvědčilo, když jsou na hodině bez rodičů neboť se více socializují a věnují pozornost. Je to taková malá průprava na školku. Některé, většinou mladší děti se na hodině nejprve neprojevují, ale jazyk vnímají, prosím nenuťte je se doma učit, když se jim nechce, ale podpořte je kdykoliv začnou ukazovat na věci a pojmenovávat je nebo si budou pobrukovat anglicky. Malé děti si nepřekládají z ČJ do AJ, vnímají věci takové jaké jsou, proto je pro ně tento typ „učení- vnímáním“ nejvhodnější.  

Pro 4 -6 leté děti (které chodí do školky):

Děti se také učí angličtinu zábavnou formou, vybarvují, poznávají věci nebo zvířátka na obrázcích, zpívají, poslouchají písničky, pomocí pohybových aktivit, tvoří si vlastní pexeso z vlastních vybarvených obrázků, hrají stolní hry, učí se počítat a abecedu. Pro tuto věkovou skupinu již existují učebnice, které využívám, ale většinu materiálů připravuji sama.. Pro nové děti je možné aby na první či druhé hodině byla maminka či tatínek, ale potom to již jistě zvládnou. V letošní skupince si děti utvořily moc prima partu, přála bych jim aby jim toto krásné přátelství vydrželo a láska k angličtině také. Děti od 4 let už zvládají pohybové aktivity ve skupince, např. hází si míčem a počítají, nebo hru na „sochy“, cukr, káva, limonáda, Kuba řekl (Simon said) v AJ apod. Určitě budou mít radost, když si s nimi jejich oblíbenou hru zahrajete i doma.

Kurzy AJ pro děti ZŠ a studenty SŠ

Kurzy pro děti ZŠ 1-5. třída

Ve skupince je 6 dětí. Děti si osvojují základní fráze, gramatiku a slovní spojení v praxi. Pomocí výukových učebnic - Chatterbox, Project, atp. a pomocí situačních her, projektů a písniček.

Kurzy pro děti ZŠ 6.-9.třída

Ve skupince je 6 dětí. Děti si prohlubují znalosti gramatiky a rozšiřují slovní zásobu v situační rozhovorech, vypracovávají projekty. Výukové učebnice jsou Project 2,3, Shine, Headway Elementary.

Kurzy pro studenty SŠ, příprava k maturitě z AJ

Kurzy jsou individuálně zaměřené na problematiku gramatiky či konverzace.

Od 3. ročníku SŠ se studenti připravují ke složení maturitní zkoušky z AJ a procvičují konverzaci maturitních otázek.